Hakkımızda

Pul-İş Hakkında

Firmamız 1965 yılında İstanbul’da kurulmuştur. O tarihten buyana sürekli büyüyerek gelişen firmamız şuan Küçükçekmece Kayabaşı Köyünde 1200 metrekare kapalı alan, 400 metrekare yönetim binası ile faaliyet göstermektedir.

Firmamız; DIN, TSE, müşteri teknik resimleri, talimatları ve özel isteklerine göre rondela/pul, cıvata ve somun imalat, ticaret ve pazarlaması yapmaktadır.

Firmamız Türkiye’nin önde gelmiş kuruluşlarından ŞA-RA Enerji A.Ş. ile ticaret işbirliğini yıllardır başarı ile sürdürmekte ve pazarında yüksek bir satış potansiyeline ulaşmaktadır.

1996 yılından itibaren ürünlerini yurtdışına da sevk eden firmamız, Aralık 2004 yılından itibaren ISO 9001:2000 kalite sistem belgesini almıştır.

Deneyim 0
Hız 0
Kalite 0

Pul-İş İlkeleri

Siz Değerli Müşterilerimize Karşı Edindiğimiz İlkelerimiz!

%100 Kaliteli Ürün

Bu ilkemiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize istediğiniz gibi üretiyoruz.Üretirken kullandığımız malzemeleri,teçhizatlarımızı özenle seçip deneyimli ekibimiz ile birlikte şekillendiriyoruz.

Zamanında Teslimat

Bu ilkemiz ile siz değerli müşterilerimize sipariş ettiğiniz ve üretimini onayladığınız ürünü size belirtilen süre içerisinde deneyimli ekibimizle imal edip paketleyim sizin kullanımınıza hazır şekilde sunuyoruz.

m
Severek Üretim

Bu ilkemiz ile birlikte deneyimli ve işini seven ekibimizle siparişlerinizi ve ürünlerimizi tamamen severek üretmekteyiz.

Pul-İş Bağlantı Elemanları!

Değerli Müşterilerimiz İçin Kalite Üretiyoruz!